Wiadomość
  • PCKU informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez PCKU lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Zapisz się już dziś

 

Pożegnanie absolwentów szkoły policealnej

 

Czas pobytu w PCKU minął szybko. Absolwentom gratulujemy wytrwałości oraz umiejętności organizacyjnych, aby pogodzić obowiązki rodzinne i zawodowe z nauką.

Więcej…

 

Pokaram dla ciała i duszy

Dzisiejsza kuchnia nie ogranicza się do przygotowania posiłków, które mają zapewnić walory smakowe i odpowiednią ilość składników pokarmowych. Jedzenie dostarcza też estetycznych, niemal artystycznych wrażeń.

Więcej…

 

Informacja dla zdających egzamin zawodowy

Wyniki z egzaminów zawodowych słuchaczy i absolwentów Szkoły Policealnej nr 2 w Chrzanowie z roku szkolnego 2013/2014 będą do odbioru w sekretariacie PCKU w Chrzanowie w dniu 29 sierpnia 2014 roku od godziny 12:00.

Więcej…

 

Zawód z przyszłością


Martwisz się o swoją przyszłość zawodową? Lubisz zajmować się dziećmi? Jesteś odpowiedzialna, opiekuńcza i kreatywna?

Wpisz w Google "opiekunka do dziecka" a znajdziesz mnóstwo ofert pracy.

Więcej…

 
losowo7.jpg
WAŻNE STRONY

SZUKAJ